Догляд за шкірою обличчя перед настанням холодів.

Осінь вже не за горами. Буде ставати все холодніше. А зміна погоди не може не відбитися на стані шкіри обличчя. Вона може стати дуже чутливою. Як доглядати за шкірою восени перед настанням справжніх холодів?

Догляд за шкірою обличчя перед настанням холодів.

Догляд за шкірою обличчя восени

 1. Зволоження шкіри
  Думка, що в холодну погоду шкіра не вимагає зволоження – помилкова. Зневоднена шкіра під час осіннього перепаду температур може страждати від почервоніння та висипань – це наслідки метеочутливості. Тому раз на тиждень обов’язково наносіть на обличчя зволожуючу маску, а вранці користуйтеся ВВ-кремом.
  Подбайте про насичення шкіри вітамінами А, С, Е, дефіцит яких зазвичай спостерігається в осінньо-зимовий період.
 2. Пілінг і скраб
  Якщо влітку такі відшелушуючі процедури, як пілінг і скраб, робити не варто, осінь – найбільш підходящий час. Огрубіла після літа шкіра потребує очищення. Якщо ігнорувати очищаючі процедури, підвищується ризик виникнення прищів і зморшок. Пілінг можна робити як вдома за допомогою гоммажа з фруктовими кислотами для чутливої шкіри або з абразивними частинками для більш щільною та жирної шкіри, так і в салоні.
 3. Чим очищати шкіру восени?
  Чутлива шкіра вимагає більш ніжного очищення – у такому випадку підійдуть пінки і муси. “Власниці” нормальної шкіри можуть використовувати будь-які засоби – від гелів до міцелярної води.
 4. Обережно – вугрі!
  Восени нерідко загострюється вугрова хвороба. Саме час звернути увагу на своє харчування: не зловживайте кавою, молочними продуктами, горіхами, відмовтеся від смаженої їжі, шкідливих солодощів. У разі виникнення вугрив ні в якому разі не видавлюйте їх самостійно – краще зверніться до косметолога!

Тож, не забувайте приділяти час шкіри обличчя, і пам’ятайте – зима близько -)