10 помилок під час зняття макіяжу! Поради досвідчених косметологів.

10 помилок під час зняття макіяжу! Поради досвідчених косметологів.

Як правильно знімати макіяж

 1. Ти вкладаєшся спати не змив косметику
  Якщо ти оголосила війну своїй шкірі і мрієш помітити зморшки років на 10 раніше, ніж вони повинні з’явитися, – спи в макіяжі!
 2. Ти знімаєш макіяж спеціальним засобом до того, як вмила обличчя
  Існує маса засобів (серветки, лосьйони і молочко), які призначені для сухого зняття макіяжу. Тобто просто наносиш продукт на ватний диск і протираеш. Так от – так робити не треба! Спочатку вмийся з ремувером, а вже потім знімай залишки косметики ватним диском. Тільки так і ніяк інакше!
 3. Ти використовуєш одну і ту ж серветку для очищення всього обличчя
  Використання однієї і тієї ж серветки або ватного диска для очищення всієї поверхні обличчя – груба помилка. По-перше, ти размажешь всю косметику по обличчю, забиваючи пори. По-друге, на ніжну область навколо очей може потрапити тональний засіб або, наприклад, залишки рум’ян, а це, як ти розумієш, не є добре.
 4. Ти не до кінця змиваєш туш
  Найпідступніша частина нашого щоденного ритуалу вмивання – зняття туші. Вона має властивість залишатися майже не видимою під очима, і ти можеш просто прийняти це за синці. А тим часом туш не найкращим чином впливає на шкіру під очима і може стати причиною виникнення зморшок. Тому завжди протирай цю область двофазним засобом.
 5. Ти використовуєш неправильний засіб для зняття макіяжу
  Іншими словами, кожен вид косметики в залежності від складу повинен змиватися певним засобом. Наприклад, консилер, тональний крем або BB-крем потрібно змивати засобом на водній основі – підійде мицеллярная вода, очищающий тонік або лосьйон. Якщо ж на обличчя нанесений важкий макіяж з використанням праймера, тони, туші, помади і так далі, то прибрати його можна продуктом на масляній основі – будь то молочко або гидрофильное масло. І пам’ятай, що після використання таких засобів потрібно ще раз вмитися водою.
 6. Неправильна температура води
  Вода, якою ти умиваєшся, не повинна бути ні гарячої, ні холодної. Оптимальна температура для цієї мети – 23-25 градусів.
 7. Ти використовуєш косметику не для свого типу шкіри
  Перш ніж вибрати систему для вмивання, потрібно визначитися, яка ж у тебе все-таки шкіра. Нормальна, суха, жирна або комбінована? Повір, не дарма про це пишуть на етикетках – ігнорувати цю інформацію не можна.
 8. У твоєї косметики неправильний баланс pH
  Для прикладу, кислотний баланс здорової шкіри – від 4,0 до 5,5. Він повинен бути таким, щоб шкіра могла протистояти бактеріям і підтримувати свій внутрішній імунітет. Засіб для нормальної шкіри повинно мати pH 3,0-3,5, щоб підтримувати її в такому ж ідеальному стані, – цей показник ти легко знайдеш на упаковці.
  Але щоб бути повністю впевненою в правильності догляду, звернися до дерматолога і попроси допомогти вибрати косметику для вмивання з оптимальним pH.
 9. Звичний скраб занадто жорсткий для твоєї шкіри
  Скрабування і очищення – це прекрасно, але скраб для шкіри обличчя повинен бути дуже м’яким! Якщо ти відчуваєш якісь неприємні відчуття по час використання скрабу, поміняй його на більш легкий.
 10. Ти треш шкіру рушником після вмивання
  Завершальний етап умовно – це, звичайно, витирання рушником. Але й тут могла зачаїтися помилка! Шкіру не можна терти, бо вона розтягується: просто промокни обличчя махровим рушником, не здійснюючи жодних кругових рухів.